top of page
Levandu_sapnai.jpg

BEADATINĖ MEZOTERAPIJA AKIŲ KONTŪRUI


Beadatinė mezoterapija - tai neinjekcinė mezoterapija, kuomet gydomosios medžiagos įvedimos į organizmą per epidermio ir dermos sluoksnius,

Ši procedūra yra alternatyva klasikinei mezoterapijai (injekcijoms), be to padeda išvengti šalutinio poveikio, kuris paprastai būna po mezoterapinių injekcijų (patinimas, paraudimas, mikro hematomos). Dėl šios priežasties beadatinė mezoterapija gali būti taikoma daugeliu atvejų veido ir kūno procedūroms.

Mezoterapijos metu sukuriama elektroporacija, kuomet saugiai ir nepažeidžiant ląstelės membranos, įvedamos kosmetinių priemonių molekulės į ląsteles.  Kartu su ultragarso bangomis leidžia kosmetinėms priemonėms patekti į dar gilesnius odos sluoksnius. Rezultatai matomi jau po pirmosios procedūros. Daugeliu atvejų poveikis pastebimas jau po pirmosios procedūros. Ilgalaikis efektas atsiranda atlikus procedūrų kursą. Procedūras rekomenduojama atlikti kartą per savaitę, veido srityje atliekamų procedūrų intensyvus kursas iki 4-6 procedūros, atliekant jas kas savaitę.

Rekomenduojama atlikti kartą per savaitę. Veiksmingiausia rinktis 4 - 6 beadatinės mezoterapijos procedūrų kursą. Po to palaikomoji procedūra 1 kartą per mėnesį.


BEADATINĖ MEZOTERAPIJA AKIŲ KONTŪRUI
15 min - 15 Eur


Apie akis oda yra labai gležna ir pažeidžiama, ypatingai yra veikiama streso, saulės, vėjo, nuolatinio mirksėjimo, todėl žymiai greičiau nei kitose vietose pastebimas nuovargis ir formuojasi raukšlės.

Akių kontūrui sukurta procedūra saugo akių zoną, naikina maišelius po akimis, atkuria odos elastingumą. Užkerta kelią naujų raukšlių formavimuisi. Tai unikalus poveikis odos patempimo (liftingo) efektui pasiekti.

Akių kontūro procedūrą rekomenduojama atlikti kartu su veido procedūra. Gali būti atliekamos kas savaitę.


INDIKACIJOS

- Odos stangrinimas ir patempimas

- Raukšlių mažinimas

- Odos elastingumo gerinimas

- Medžiagų apykaitos ir oksigenacijos gerinimas

- Odos atjauninimas ir regeneracija


KONTRAINDIKACIJOS

Beadatinės mezoterapijos procedūros visiškai nerekomenduojamos šiais atvejais:

- Vėžiniai susirgimai

- Nėštumas ir žindymo laikotarpis

- Odos ligos, uždegimai ir pažeidimai

- Epilepsija, išsėtinė sklerozė

- Atliekamos procedūros vietoje esantys metaliniai implantai

- Širdies stimuliatorius, vožtuvai

- Širdies nepakankamumas

- Karščiavimas, silpnumas, kūno išsekimas

- Osteoporozė

- Herpes virusas

- Alergija naudojamoms medžiagoms

- Žmonėms, sergantiems diabetu, gali atsirasti komplikacijų. Šiuo atveju Jūs negalite atlikti procedūros be gydytojo sutikimo.* kaina galioja Vilniuje

DURATION

PRICE

15 €

15 min.

bottom of page