top of page
Levandu_sapnai.jpg

AROMATERAPINĖS VONIOS

Šiltos ir viliojančios vonios, kviečiančios palepinti kūną druskų mišiniais su išieškotų ir kruopščiai  atrinktų eterinių aliejų receptais. Tai tobulas laikas skirtas sau ir ramybės minutės praleistos vandens apsuptyje, žvakių šviesoje bei teigiamai protą veikiančių eterinių aliejų migloje.

Galite rinktis iš šių aromaterapinių vonių:


- Detoksikuojanti - anticeliulitinė (šią vonią ruošiame su kadagių, citrinų bei rozmarinų eteriniais aliejais. Kadagių eterinis aliejus turi neprilygstamą valymo galią, todėl tinka esant celiulitui. Citrinų bei rozmarinų eteriniai aliejai tik sustiprina valomąjį bei anticeliulitinį šios aromaterapinės vonios poveikį. Po valomosios - anticeliulitinės aromaterapinės vonios jausitės ne tik kūnu lengvesni, bet ir mintimis, nes šie eteriniai aliejai šalina neigiamas mintis bei emocijas, ramina, atpalaiduoja bei gerina koncentraciją. Kviečiame mėgautis aromaterapinėmis voniomis dažniau, nes taip jos turės stipresnį poveikį).

- Peršalus - imunitetą stiprinanti (atšalus orams aromaterapinė vonia su arbatmedžių, eukaliptų bei kedrų eteriniais aliejais nepamainoma natūrali priemonė norint išvengti peršalimo ligų. Šie eteriniai aliejai teigiamai veikia kvėpavimo takų sistemą bei imunitetą. Eukaliptų eterinis aliejus turi stiprų antibakterinį, priešvirusinį poveikį, taip pat veikia priešuždegimiškai. O arbatmedžio ir kedro ateriniai aliejai papildo eukalipto antibakterinį ir priešvirusinį poveikį. Jei jaučiate, kad pervargote ar peršalote ir tuoj užpuls sloga, ateikite pasimėgauti aromaterapine vonia, kuri padės atsipalaiduoti ir atsigauti visapusiškai).

- Balansuojanti - atkurianti hormonų pusiausvyrą (aromaterapinė vonia ruošiama su bosvelijų, levandų, santalmedžių eteriniais aliejais, kurie turi didelį poveikį mūsų psichinei bei dvasinei būsenai. Bosvelijų eterinio aliejaus gebėjimas nuraminti protą yra praktiškai nepralenkiamas, todėl jų derva tūkstantmečius buvo naudojama meditacijai ir maldai. Levandų eterinis aliejus, kaip visiems jau žinoma, nuostabiai atplaiduoja, šalina stresą ir įtampą. Sandalmedžių eterinis aliejus taip turi raminanti bei atplaiduojantį poveikį. Ši aromaterapinė vonia yra puiki įžanga į atpalaiduojantį viso kūno masažą. Įsivaizduokite, kaip saldžiai miegosite po šių procedūrų).

- Karšta vaisių saulė - energizuojanti (citrina, apelsinas ir greipfrutas – kaip skaniai skamba. O aromaterapinė vonia su šiais eterinių aliejų aromatais skamba tiesiog dieviškai. Šių eterinių aliejų ne tik aromatas nuostabus, bet ir savybės, kurios veikia jūsų kūną ir mintis. Tokia vonia tuo pačiu metu atpalaiduoja ir suteikia energijos, pakelia nuotaiką, išsklaido blogas mintis. Gulėdami šioje aromaterapinėje vonioje galvosite tik apie vasarą ir nenorėsite išlipti, o išlipę norėsite dar ir dar).

- Užtarnautas poilsis - atpalaiduojanti (darbai, susitikimai, namų ruoša? Bėgate, lekiate? Susikaupė daug streso? Ši aromaterapinė vonia kaip tik Jums. Kanangų, pačiulių, bergamočių eteriniai aliejai kuo puikiausiai nuims visą susikaupusį stresą, nuovargį, nuvys pilką debesį susitvenkusį virš Jūsų galvos. O po šveitimo leiskite sau pasimėgauti užsitarnautu viso kūno masažu ir ypatinga Provanso kvapų arbata).

- Pietų prieskoniai - šildanti, kraujo mikrocirkuliaciją gerinanti (šiltas vanduo, pipirų, rozmarinų bei imbierų eteriniai aliejai sušildys Jūsų kūną ir protą. Šiai aromaterapinei voniai naudojami eteriniai aliejai ne tik maloniai šildo, bet ir stimuliuoja, gerina mikrocirkuliaciją. Po darbų pagulėjus tokioje vonioje sugrįš jėgos, motyvacija ir net norėsis grįžus namo pagaminti vakarienę su rytietiškais prieskoniais).

- Pieno vonia "Kleopatros grožis" (tai gėlo vandens ir pieno pudros vonia. Voniai naudojama labai smulki pudra, kuri sumaišyta su vandeniu virsta šilkine pieno puta. Vonia praturtinta pieno proteinais, jūros kolagenu, kurių dėka oda maitinama ir drėkinama. Ši vonia padeda sumažinti įtampą, lepina kūną bei sužadina jausmus. Bet Kleopatrai pieno vonios būtų per maža. Jai norėtųsi ir kūno švetimo, po kurio oda tampa aksominė bei veido masažo. Pasijauskite tokia pat graži kaip ir Kleopatra).* kaina galioja Vilniuje

DURATION

PRICE

20 €

30 min.

bottom of page