top of page

Šventiniai renginiai

Kalediniai spa renginiai nuotaika garantuota.JPG

Kuo įdomūs kvepalų kūrimo renginiai? 

Kokia kvepalų istorija ir kokie kvapai tinka šaltuoju metų periodu, kada trūksta saulės ir norisi daugiau džiaugsmo. . Įdomus ir nuotaikingas renginys kurian tasmeninius kvepalus, kuriuose vyrauja vaisinės saldžios, citrusinės natos arba miksuojant savo tikrus organinius aliejinius kvepalus.  Šventiniai kvapai suteikia energijos, pasitikėjimo, laimės ir juoko.

 

Asmeninu kvapu be abejonės praskaidrinsite nuotaiką šaltą tamsią žiemą, prisiliesite prie kvepalų istorijos ir sužinosite kokiais kvepalis kvėpindavosi senovėje tik išrinktieji karaliai ir turtingi žmonės, galintys sau leisti įpirkti tokius retus, taurius ir brangius aliejus.

 

Dažnas mūsų apie aromaterapiją žinome tik tiek, kad levanda – ramina, arbatmedis – dezinfekuoja, eukaliptas – tinkamas į pirtis ir naudojamas esant peršalus. Tačiau kaip galime jaustis panaudoję bosvelijų, vetiverijų, mirų, balzaminio degmedžio, sibirinio kėnio ar bruknuolių aliejų ir kaip teisingai juos naudoti, tikrai žino retas svečias.

Leisdamiesi į kvapų pasaulį ir susipažindami su pačiais įmantriausiais kvapais, svečiai kuria savounikalius kvepalus. Į juos galima sudėti visas savo svajones, norus, mintis. Tikras, natūralus kvapas, sukurtas tik mums ir mūsų pačių rankomis, suteikia jėgos, ryžo, meilės ir laimės. Juk šie kvepalai pagaminti iš augalų sielų.

 

Kvepalų gamybos renginio eiga: 

  • pažintis su kvepalų istorija;

  • kvepalų klasifikacija ir kvepalų natos; 

  • pasakojimas, kodėl aliejiniams kvepalams gaminti naudojami organiniai ir tikri kvapai;

  • pasakojimas, kaip kvapas veikia mūsų nuotaiką ir emociją;

  • pažintis su tikrais organiniais kvapais;

  • asmeninio aliejinio kvapo gamyba.

Dovanokite galimybę atrasti svaiginančius kvapus!

Rezervuokite laiką įspūdingai ir atsimintinai šventei:  info@provansokvapai.lt, +37065231979

web-8857.jpg
Provanso kvapai SPA, kvapo kūrimas.jpg

Renginių kainos

Įmonės kvapo kūrimas

Kokių naujų vėjų lnkėtumėte savo kompanijai? Kaip per kvapus sužinoti kolegų požiūrį į įmonės veiklą ir kokie jų tarpusavio santykiai siekiant didesnės naudos įmonei. Apibūdinant kompanijos veiklos sritis ir klausimų pagalba analizuojama kompanjijos energija, veržlumas, bendras emocinis stabilumas. Pagal kolegų apibūdinimą, kuriamas bendras kompanijos  kvapas, kurio sudėtyje yra kvapai simbolizuojantys ir suteikiantys: drąsą, pasitikėjimą, veržlumą, sėkmę ir gerovę. Kiekvienas renginys kitoniškas, kvapų dermė nenuspėjama, kuriama su entuziazmu ir dideliu įsitraukimu į procesą. Sukurtas įmonės kvapas (atspindintis ir reprezentuojantis kompanijos veidą)gali būti puiki verslo dovana klientams. 

Seminaro trukmė:
120 min
Kaina: nuo 300 eur
Organinių kvepalų kūrimas 

 

Tai užburianti kelionė į kvapų pasaulį. Organinių aliejinių kvepalų gamybos pamoka SPA salone „Provanso kvapai“ džiugins kokybiškai praleistu laiku. Vieniems tai gali būti nauja pažintis su aromaterapija, kitus galima pelnytai vadinti kvepalų gurmanais. Tačiau svarbiausia, kad kiekvienas iš šio susitikimo išsineš ne tik pačių sukurtą individualų kvapą, bet ir geras emocijas. Pravėrusius duris į kitokį, magišką kvapų pasaulį, pasitiks prabangi aplinka ir subtili aromatų dermė, o profesionalūs darbuotojai leis patirti nepamirštamas akimirkas.

Susipažinus su aromaterapija ir išbandžius kvapus  galite susikurti ir pasidaryti sau asmeninį kvapą. 

Seminaro trukmė:
90 min 
Kaina: nuo - 49 eur asmeniui, grupėms nuo 10 asmenų taikomos nuolaidos.

 
Išvažiuojamieji renginiai

Galime atvykti į bet kurią vietą Lietuvoje, tad jei turite savo renginį ar šventę už miesto, sodyboje, restorane, viešbutyje ar namuose - skambinkite, rašykite ir pasistengsime, kad Jūsų šventė būtų išskirtinė, įspūdinga ir nepamirštama..
Atsiliepimas: Kvepalai kaip muzika – su viršutinėmis, vidurinėmis ir apatinėmis natomis. Provanso kvapų SPA šeimininkės Erikos padedami, iš kvapiųjų natų kūrėme savo muzikinius kūrinius ir, supylę į kvepalų buteliukus, parsinešėme namo, kad vėl galėtume jais mėgautis. Buvo nepaprastai smagu, įdomu ir naudinga sužinoti, kaip gaminami kvepalai ir kaip kvepia ingredientai, kokiomis proporcijomis sukuriama kvapų harmonija. Labai ačiū už tokį užburiantį vakarą! Būtinai sugrįšime! (Auksė D.)


info@provansokvapai.lt, +37065231979

Kaina: nuo - 250 eur
 
bottom of page