top of page

Idėjos mergvakariui

Prasmingai ir įdomiai švęsti gimtadienius ir mergaičių pasisedėjimus yra be galo smagu ir linksma. Merginos visada turi neišsenkamų temų pokalbiui apie grožį, kasdienybės praskaidrinimą, santykius, kaip atrasti laimę ir pabudinti moteriškumą. Provanso kvapų sienos yra daug ko girdėjusios ir vėl pasiruošusios klausyti. Na o jei dar prie svaiginančių burbuliukų pridedame magiškų aliejų - gaunasi fantastiškas, atsimintinas ir nepakartojamas laikas. Rezervuojame laikus šventėms Vilniuje ir Klaipėdoje.

Provanso-kvapai-spa-paslaugos-ir-masazai-idejos-mergvakariui

Pasiūlymai mergvakariui

Seminaras ir kvepalų gamyba

Provanso kvapai gali Jums pasiūlyti seminarą - meilė sau, aliejai afrodiziakai, įvadas į organinę aromaterapiją. Kartu su seminaru rekomenduojame užsisakyti ir aliejų gamybą kūnui arba kvepalų aliejinių gamybą. Susipažinus su aromaterapija ir išbandžius kvapus  galite susikurti ir pasidaryti sau asmeninį kvapą.  Nuspręskite ką seminaro metu norite gamintis: aliejus kūnui, aliejus veidui arba aliejinius kvepalus.

Seminaro trukmė: 90min
Kaina: 49eur.
SPA procedūros grupėms

Gali būti ir mini procedūros iki 20 min ir prabangūs SPA Ritualai iki 1 val ar 1 val 30 min. Mes visada deriname biudžetą ir kainas ir pateikiame geriausią ir optimaliausią pasiūlymą. Vienu metu galime atlikti procedūras 6 - 8  asmenims.

Šventei užsisakykite spa vietą

ŠVENTEI UŽSISAKYKITE SPA VIETĄ ir nuotaikingai švęskite draugės išskirtinę dieną. Į kainą įeina relaksacinis kamabrys, sauna (iki 4 asmenų), sukūrinė vonia (iki 3 asmenų).

Kaina: 1 val - 130 eur
2- a valanda 65eur.
Vaizdo medžiaga iš mūsų renginio

P.S. Jei yra pageidavimų galime pasiūlyti Jums ir užkandžių meniu su putojančiu pasitikimo gėrimu, taip pat galite atsinešti savo gėrimus bei užkandžius. Šampanines taures, lėkštes užkandžiams Provanso kvapai Jums su džiaugsmu parūpins.

​​

Rašykite pasiūlymus, pageidavimus, klausimus. Būtinai atsakysime: info@provansokvapai.lt, +37065231979

bottom of page