Wedding Bouquet

IDĖJOS MERGVAKARIUI

Prasmingai ir įdomiai švęsti gimtadienius ir mergaičių pasisedėjimus yra be galo smagu ir linksma. Merginos visada turi neišsenkamų temų pokalbiui apie grožį, kasdienybės praskaidrinimą, santykius, kaip atrasti laimę ir pabudinti moteriškumą. Provanso kvapų sienos yra daug ko girdėjusios ir vėl pasiruošusios klausyti. Na o jei dar prie svaiginančių burbuliukų pridedame magiškų aliejų - gaunasi fantastiškas, atsimintinas ir nepakartojamas laikas. Rezervuojame laikus šventėms Vilniuje ir Klaipėdoje.

PASIŪLYMAI MERGVAKARIUI:

  • SEMINARAS IR KVEPALŲ GAMYBA. Provanso kvapai gali Jums pasiūlyti seminarą - meilė sau, aliejai afrodiziakai, įvadas į organinę aromaterapiją. Seminaro trukmė 90 min, kaina 189 eur. Kartu su seminaru rekomenduojame užsisakyti ir aliejų gamybą kūnui arba kvepalų aliejinių gamybą. Susipažinus su aromaterapija ir išbandžius kvapus  galite susikurti ir pasidaryti sau asmeninį kvapą. Buteliuko kaina 15 eur asmeniui. Nuspręskite ką seminaro metu norite gamintis: aliejus kūnui, aliejus veidui arba aliejinius kvepalus.

  • SPA PROCEDŪROS GRUPĖMS. Gali būti ir mini procedūros iki 20 min ir prabangūs SPA Ritualai iki 1 val ar 1 val 30 min. Mes visada deriname biudžetą ir kainas ir pateikiame geriausią ir optimaliausią pasiūlymą. Vienu metu galime atlikti procedūras 6 - 8  asmenims.

  • ŠVENTEI UŽSISAKYKITE SPA VIETĄ ir nuotaikingai švęskite draugės išskirtinę dieną. Kaina: 1 val - 130 eur, 2- a valanda 65eur. Į kainą įeina relaksacinis kamabrys, sauna (iki 4 asmenų), sukūrinė vonia (iki 3 asmenų).

P.S. Jei yra pageidavimų galime pasiūlyti Jums ir užkandžių meniu su putojančiu pasitikimo gėrimu, taip pat galite atsinešti savo gėrimus bei užkandžius. Šampanines taures, lėkštes užkandžiams Provanso kvapai Jums su džiaugsmu parūpins.

​​

Rašykite pasiūlymus, pageidavimus, klausimus. Būtinai atsakysime: info@provansokvapai.lt, +37065231979

NUORODA Į VYKUSĮ RENGINĮ:

https://www.youtube.com/watch?v=8Ws3YkQddak

3E7A8339.jpg
3E7A8144.jpg
3E7A8220.jpg
Organiniai_aliejai_2.jpg
3E7A8155.jpg
3E7A8202.jpg
3E7A8203.jpg