top of page

Lektoriai

Public%20Speaker_edited.jpg

Mokymus veda Provanso kvapai įkūrėja Erika Daugėlaitė. Žemiau trumpai pateikiame informaciją apie lektorę.

Erika Daugėlaitė

Erika yra SPA, grožio ir sveikatingumo kompanijos - Provanso kvapai įkūrėja.

Erika 17 metų dirba grožio ir sveikatingumo srityje. Pagrindinės veiklos kryptys yra: strateginis planavimas, prekės ženklo pozicionavimas ir stiprinimas. Paskutinieji septyneri metai buvo skirti organinio SPA Provanso Kvapai koncepcijos tobulinimui ir prekinio ženklo Florame Lietuvoje stiprinimui.

Erika yra įgijusi du bakalauro laipsnius ekonomikos srityje (Vilniaus Universitetas, Verslo administravimas ir vadyba, Lietuva ir King’s Own Institutas, Australija), magistro laipsnį (Vilniaus Universitetas, Paslaugų Vadyba, Lietuva). Praktinių ir teorinių žinių, susijusių su sveikatingumo paslaugomis ir SPA verslu, įgyta įvairiuose mokymuose ir seminaruose: Florame aromaterapijos seminarai - Pronacūzija, Masažų kursai - Bali, Indonezija, Payot kompanijos pardavimų kursai - Sidnėjus, Autsralija, Sveikos gyvensenos kursai Australija (1 lygis), Sveikos gyvensenos ir sveikos mitybos sertifikatas - Didžioji Britanija. Erika kalba anglų, rusų, vokiečių ir prancūzų kalbomis. 

Praktinė patirtis įgyta dirbant ir gyvenant įvairiose šalyse: Indonezija - Bali, Australija - Sidnėjuje, JAE - Dubajuje. Iki 2009 m. Erika dirbo įmonėse, kurios buvo orientuotos į galutinius vartotojus: privataus sporto klubo (Royal Athletic Sport Club) marketingas, maisto papildų (Body Attack) distribucijos gavimo teisės. Šiuo metu Erika yra įgijusi stiprių ir profesionalių žinių iš teorinės ir praktinės pusės sveikatingumo, sveikatos ir SPA kategorijose.

 

Per pastaruosius 11 metų Erika sukūrė, atidarė ir sėkmingai išvystė 4 SPA Provanso Kvapai centrus, kurių lokacija yra 5* ir 4* viešbučiuose Lietuvoje. Pilnaverčio kūno ir minties konsepcinis SPA, organinis, natūralus ir modernus. Plačiau apie tai: www.provansokvapai.lt

Erika dažnai rašo straipsnius spaudoje ir internete apie aromaterapiją, sveiką gyvenseną. Veda seminarus aromaterapijos ir veido bei kūno odos priežiūros priežiūros temomis. Per paskutiniuosius septynerius metus Erika įgijo patirties SPA planavimo, darbuotuojų ugdymo ir klientų lojalumo didinimo ir SPA Provanso kvapai ženklo stiprinimo srityse. Nuolatinis tobulėjimas, atkaklus ir kruopštus darbas sukūrė sėkmingą verslą, kuris yra aukštai reitinguojamas ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir užsienio šalyse.

Provanso kvapai akademijos kontaktai:
Tel.: + 370 652 31979
El.p.: info@provansokvapai.lt
Šalis: Lietuva

bottom of page