top of page

Lektoriai

Public%20Speaker_edited.jpg

Mokymus veda Provanso kvapai įkūrėja Erika Daugėlaitė ir ilagmetę SPA patirtį bei neįkainuojamus vidinius mokymus vedanti SPA specialistė ir įvairių masažo technikų ekspertė - Laima Simonovic. Žemiau trumpai pateikiame informaciją apie garindinius akademijos lektorius.

Erika Daugėlaitė

Erika yra SPA, grožio ir sveikatingumo kompanijos - Provanso kvapai įkūrėja.

Erika 13 metų dirba grožio ir sveikatingumo srityje. Pagrindinės veiklos kryptys yra: strateginis planavimas, prekės ženklo pozicionavimas ir stiprinimas. Paskutinieji septyneri metai buvo skirti organinio SPA Provanso Kvapai koncepcijos tobulinimui ir prekinio ženklo Florame Lietuvoje stiprinimui.

Erika yra įgijusi du bakalauro laipsnius ekonomikos srityje (Vilniaus Universitetas, Verslo administravimas ir vadyba, Lietuva ir King’s Own Institutas, Australija), magistro laipsnį (Vilniaus Universitetas, Paslaugų Vadyba, Lietuva). Praktinių ir teorinių žinių, susijusių su sveikatingumo paslaugomis ir SPA verslu, įgyta įvairiuose mokymuose ir seminaruose: Florame aromaterapijos seminarai - Pronacūzija, Masažų kursai - Bali, Indonezija, Payot kompanijos pardavimų kursai - Sidnėjus, Autsralija, Sveikos gyvensenos kursai Australija (1 lygis), Sveikos gyvensenos ir sveikos mitybos sertifikatas - Didžioji Britanija. Erika kalba anglų, rusų, vokiečių ir prancūzų kalbomis. 

Praktinė patirtis įgyta dirbant ir gyvenant įvairiose šalyse: Indonezija - Bali, Australija - Sidnėjuje, JAE - Dubajuje. Iki 2009 m. Erika dirbo įmonėse, kurios buvo orientuotos į galutinius vartotojus: privataus sporto klubo (Royal Athletic Sport Club) marketingas, maisto papildų (Body Attack) distribucijos gavimo teisės. Šiuo metu Erika yra įgijusi stiprių ir profesionalių žinių iš teorinės ir praktinės pusės sveikatingumo, sveikatos ir SPA kategorijose.

 

Per pastaruosius 7 metus Erika sukūrė, atidarė ir sėkmingai išvystė 4 SPA Provanso Kvapai centrus, kurių lokacija yra 5* ir 4* viešbučiuose Lietuvoje. Pilnaverčio kūno ir minties konsepcinis SPA, organinis, natūralus ir modernus. Plačiau apie tai: www.provansokvapai.lt

Erika dažnai rašo straipsnius spaudoje ir internete apie aromaterapiją, sveiką gyvenseną. Veda seminarus aromaterapijos ir veido bei kūno odos priežiūros priežiūros temomis. Per paskutiniuosius septynerius metus Erika įgijo patirties SPA planavimo, darbuotuojų ugdymo ir klientų lojalumo didinimo ir SPA Provanso kvapai ženklo stiprinimo srityse. Nuolatinis tobulėjimas, atkaklus ir kruopštus darbas sukūrė sėkmingą verslą, kuris yra aukštai reitinguojamas ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir užsienio šalyse.

Laima Simonovic

Laima yra įgijusi edukologijos bakalauro bei magistro laipsnius Lietuvos Sporto Universitete. Turi masažisto spaudą bei dirba masažo terapeute.

 

Po studijų baigimo dirbo korekcinį darbą su ikimokyklinio amžiaus vaikais, turinčiais judamojo aparato sutrikimų.

 

Vėliau Laima S. pabaigus masažo kursus Lietuvoje bei specializuotus Elemis aromaterapijos, sportinio bei karštų akmenų masažo kursus Londone (UK) išvyko dirbti į Jungtines Amerikos Valstijas. 6 metus dirbo Celebrity Cruises kruizinių laivų 5 žvaigždučių SPA salonuose. Įgyta neįkainojama patirtis, dirbant su įvairaus amžiaus, skirtingų tautybių klientais. Jau dirbant laivuose, Laima pradėjo vesti seminarus klientams (apie SPA procedūrų naudą, streso žalą, sveiką gyvenseną ir kt.) bei darbuotojams (apie aromaterapiją, SPA procedūrų protokolą, pardavimus ir kt.).

 

Grįžus į Lietuvą Laima ir toliau tobulino savo žinias: baigė 4 m. tradicinės kinų medicinos (akupunktūros/akupresūros) kursą ir įgavo tarptautinį “Neijing” mokyklos diplomą (Ispanija), baigė limfodrenažinio masažo kursus, šiuo metu mokosi japoniško veido masažo “Kobido” mokykloje (Japonija).

 

Paskutinius 6 metus terapeutė dirba SPA salone “Provanso kvapuose”. Ji veda vidinius mokymus darbuotojams bei išvažiuojamuosius seminarus įvairioms organizacijoms.

 

Laima sako, kad stiprioji jos pusė – įvairiapusė patirtis bei nuolatinis noras tobulėti. Tikrieji mokymai ateina su žiniomis bei jų pritaikymu praktikoje.

 

Laima Simonovic nori ir su Jumis pasidalinti savo praktika, kuri suteiktų ne vien žinias, bet ir pasitikėjimą, dirbant šį svarbų masažo terapeuto darbą.

Provanso kvapai akademijos kontaktai:
Tel.: + 370 652 31979
El.p.: info@provansokvapai.lt
Šalis: Lietuva

bottom of page