top of page

Renginiai įmonėms

Vertę kuriantys renginiai. Vedini kvapų pasaulio takais kompanija gali pažinti savo darbuotojus, išryškinti jų stipriąsias puses ir turėti platesnį suvokimą apie įmonės veidą. Leidžiantis į kvapų pasaulį ir pažindindamiesi su pačiais įmantriausiais kvapais renginio metu kuriame savo, tikrus kvepalus. Į juos sudedame savo svajones, norus, mintis. Mes kuriame tikrus kvepalus, kurie pagaminti iš augalų sielų, suteikia mums pasitikėjimo siekti savo svajonių ir drąsiai eiti link savo užsibrėžtų tikslų. Tikras, organinis kvapas ir tik mums ir mūsų sukurtas suteikia mums daug jėgos, ryžo, meilės ir laimės.

 Renginiai vedami dvejopo tipo:

  • kuriamas įmonės kvapas;

  • kiekvienas darbuotojas atskirai kuria savo kvapą. 

Renginio dalyviai dalijasi savo įžvalgomis ir naujai atrastų kvapų potyriais. Labai smagu ir įdomu, kaip kiekvienas su dideliu atsidėjimu, koncentracija kuria savo kvapą ir po to noriai vieni su kitais dalinasi nuostabiu ir kruopščiai sukurtų kvepalų deriniu. 

Christmas Tree Decorations

Renginių pasiūlymai

Įmonės kvapo kūrimas

Kokių naujų vėjų lnkėtumėte savo kompanijai? Kaip per kvapus sužinoti kolegų požiūrį į įmonės veiklą ir kokie jų tarpusavio santykiai siekiant didesnės naudos įmonei. Apibūdinant kompanijos veiklos sritis ir klausimų pagalba analizuojama kompanjijos energija, veržlumas, bendras emocinis stabilumas. Pagal kolegų apibūdinimą, kuriamas bendras kompanijos  kvapas, kurio sudėtyje yra kvapai simbolizuojantys ir suteikiantys: drąsą, pasitikėjimą, veržlumą, sėkmę ir gerovę. Kiekvienas renginys kitoniškas, kvapų dermė nenuspėjama, kuriama su entuziazmu ir dideliu įsitraukimu į procesą. Sukurtas įmonės kvapas (atspindintis ir reprezentuojantis kompanijos veidą)gali būti puiki verslo dovana klientams. 

Seminaro trukmė:
120 min
Kaina: nuo 300 eur
Kalėdinis kvapas 

Susikurkite savo vasaros kvapą, kuris kvepia lengvumu, ryto rasa, bazilikų, citrinų ir mėtų persipynusiomis natomis. Kiekvienam vasara yra skirtinga, tad ir sukurtas kvapas bus nevienodas, unikalus ir išskirtinis. Vasaros kvapas suteikia energijos, pasitikėjimo, laimės ir juoko. Vasarišku kvapu be abejonės praskaidrinsite nuotaiką, prisiliesite prie kvepalų istorijos ir sužinosite kokiais kvepalis kvėpindavosi senovėje tik išrinktieji karaliaiKalėdos asocijuojasi su apelsinais, cinamonais, bergamotėmis, gvazdikėliais. Kokia kvepalų istorija ir kokie kvapai tinka šaltuoju metų periodu, kada trūksta saulės ir norisi daugiau džiaugsmo.  Įdomus ir nuotaikingas renginys kuriant purškiamą kalėdinį kvapą, kuriame vyrauja vaisinės saldžios, citrusinės natos arba miksuojant savo tikrus organinius aliejinius kvepalus.  Šventiniai kvapai suteikia energijos, pasitikėjimo, laimės ir juoko. ir turtingi žmonės, galintys sau leisti įpirkti tokius retus, taurius ir brangius aliejus.

Seminaro trukmė:
90 min
Kaina: nuo 49 eur/asm
Išvažiuojamieji renginiai

Galime atvykti į bet kurią vietą Lietuvoje, tad jei turite savo renginį ar šventę už miesto, sodyboje, restorane, viešbutyje ar namuose - skambinkite, rašykite ir pasistengsime, kad Jūsų šventė būtų išskirtinė, įspūdinga ir nepamirštama..

Atsiliepimas: Kvepalai kaip muzika – su viršutinėmis, vidurinėmis ir apatinėmis natomis. Provanso kvapų SPA šeimininkės Erikos padedami, iš kvapiųjų natų kūrėme savo muzikinius kūrinius ir, supylę į kvepalų buteliukus, parsinešėme namo, kad vėl galėtume jais mėgautis. Buvo nepaprastai smagu, įdomu ir naudinga sužinoti, kaip gaminami kvepalai ir kaip kvepia ingredientai, kokiomis proporcijomis sukuriama kvapų harmonija. Labai ačiū už tokį užburiantį vakarą! Būtinai sugrįšime! (Auksė D.)

Kaina: nuo 250 eur
 
Vaizdo medžiaga iš mūsų renginio

P.S. Jei yra pageidavimų galime pasiūlyti Jums ir užkandžių meniu su putojančiu pasitikimo gėrimu, taip pat galite atsinešti savo gėrimus bei užkandžius. Šampanines taures, lėkštes užkandžiams Provanso kvapai Jums su džiaugsmu parūpins.

​​

Rašykite pasiūlymus, pageidavimus, klausimus. Būtinai atsakysime: info@provansokvapai.lt, +37065231979

bottom of page