top of page

Vaikų gimtadieniai - SPA

Provanso-kvapai-spa-paslaugos-ir-masazai-vaiku-gimtadieniai-ir-spa

Įdomi, kvapni ir nuotaikinga vaikų gimtadienio šventė Provanso kvapuose!

Pažintis su magiškais kvapais ir jų pasauliu. Kvapų pasakos motyvais kuriami organiniai, tikri vaikų kvepalai.  Kelionė į kvapų karalystę su karaliais ir princesėmis, stebuklingas vanduo ir išskirtiniai atsiminimai sukurs nepakartojamus atsiminimus ir nepamirštamą šventę vaikams. 

Rezervuojame laikus šventėms Vilniuje ir Klaipėdoje.

Rezervuokite laiką įspūdingai ir atsimintinai šventei:  info@provansokvapai.lt, +37065231979

Programa:

1. Atidarymas. Plunksnų,  galvos apdangalų, papuošalų ir visų kitų keisčiausių ir įdomiausių aksesuarų skrynia, kurioje galima renginio metu susirasti sau mielą ir malonų papuošalą.

2. Kvapų pasaka. Pažintis su magiškais kvapais ir jų pasauliu. Kvapų pasakos motyvais kuriami organiniai kvepalai, kuriuos bus galima naudoti kiekvieną dieną ir nešiotis su savimi visur ir visada.

 

„ Įkvėpkite tyro ir stebuklingo kvapo ir nukeliaukite mintimis į kvapų karalystę, kur gyvena Karalienė Levanda ir Karalius Eukaliptas, o jų ypatingosios ir gražiausios pasaulyje  dukros princesės: Gaivioji Verbena,  Pakylėta Bergamotė,  Šaltoji Mėta puikiai leidžia laiką kartu augdamos, žaisdamos ir džiūgaudamos kiekvieną mielą dieną. 

 

Vieną dieną iš tolimos karalystės, kuri yra už septynių jūrų ir septynių marių atvyksta  trys riteriai : Juokingasis Apelsinas, Ramusis Mandarinas ir  Gilusis Kiparisas,  prašydami Karališkosios poros mieliausių ir įstabiausių princesių rankų...“

 

Kaip kvapų pasaka vystosi toliau sužinosite atvykę į kvapnųjį Provanso kvapų seminarą, kurio metu vaikai supažindinami su kvapų pasauliu ir jų poveikiu mintims ir kūnui. Vaikai įgys pradinių žinių apie pagrindinius kvapus: kuris kvapas sukelia juoką, kurį rinktis esant karštai vasaros dienai ir ką naudoti kuomet nesinori užmigti. 

 

3. Vaišės, kurias galite atsinešti arba už papildomą mokestį galime Jums pasiūlyti.

4. Stebuklingas dubuo su levandomis ir plaukiojančiomis žvakėmis, į kurį beriamos levandos galvojant norą ir paleidžiant svajonę;

 

Trukmė 1.5 val 

Kaina nuo 200 eur 

 * Kaina nurodyta už 5 vaikų grupę (už papildomą vaiką + 35 eur)

 

(Papildoma informacija)

Šventės kuriamos 6 – 12 metų vaikams. Šventėje turi būti lydintis asmuo. Gimtadieniai vedami iki 10 asmenų vaikų grupėms. 

Rašykite pasiūlymus, pageidavimus, klausimus. Būtinai atsakysime:  info@provansokvapai.lt, +37065231979

bottom of page