top of page

YPATINGAS MASAŽAS

Santi viso kūno masažas


Šio masažo metu naudojamas aromaterapinis bazilikų, vetiverių ir pačiulių mišinys.  Bazilikų eterinis aliejus Graikijoje vadintas „Augalų Karaliumi“, nes šiuo aliejumi buvo tepami karaliai. Jis kelia nuotaiką, praskaidrina sąmonę. Vetiverių ir pačiulių eteriniai aliejai yra įžeminantys, balansuojantys.


Provanso ramybė viso kūno masažas


Siekiant susigrąžinti vidinę ir išorinę ramybę į pagalba atkeliauja kvapiųjų kanangų, juodųjų pipirų, imbierų ir santalmedžių eteriniai aliejai. Organinis kvapiųjų kanangų eterinis aliejus padeda atsikratyti nerimo, baimių ir streso. O juodųjų pipirų ir imbierų eterinių aliejų sinergija pakylės Jūsų kūną, sustiprins pasitikėjimą savimi ir maloniai sušildys Jūsų vidų. Santalmedžių eterinis aliejus suteiks Jums dvasinę ramybę ir apgaubs šiltu kerinčiu aromatu.


Provanso saulėlydis viso kūno masažas


Artėjant pavakarei puikiai tinkantis eterinių aliejų mišinys Jūsų odai ir mintims: levandų, citrinžolių ir gvazdikėlių.

Levandos panardins Jus į miego būseną, citrinžolė atpalaiduos raumenis, o gvazdikėlis  padės atsipalaiduoti po mažų ir didelių dienos darbų.


Atpalaiduojantis viso kūno masažas


Pagalbinė ir prevencinė atstatomoji kūno priemonė.  Procedūra skirta darbingumui didinti, nuovargio mažinimui. Masažo procedūros metu naudojami kadagių, rozmarinų, pušų spyglių, čiobrelių, kvapiųjų kanangų, italinio šlamučio, pipirmėčių eteriniai aliejai.


Sportinis liekninamasis masažas


Sportinis masažas - tai pagalbinė ir prevencinė atstatomoji kūno priemonė, skirta darbingumui didinti. Po masažo žmogus jaučiasi kaip po lengvos treniruotės, pailsėjęs. Ypač aktualu žmonėms, dirbantiems sėdimą ar mažai fiziškai aktyvų darbą. Masažo metu naudojami kiparisų, kadagių, pelargonijų et.aliejai. Tai vienas veiksmingiausių aliejų mišinių kai iš organizmo norime pašalinti nuodingąsias atliekas


* kaina galioja Klaipėdoje

TRUKMĖ

KAINA

59 €

79 €

60 min.

1 val. 30 min

bottom of page