top of page

KŪNO ŠVEITIMAS NEGYVOSIOS JŪROS DRUSKA

Kūno šveitimas su Negyvosios jūros mineralais yra puikus pasirinkimas Jūsų odos puoselėjimui. Šveitimui naudojama Negyvosios jūros druska turi skausmą bei raumenų įtampą malšinančių savybių.


Šveitimui galite pasirinkti eterinius aliejus:

-levandų eterinis aliejus - kūno šveitimui naudojamas levandų eterinis aliejus atpalaiduoja raumenis, mažina stresą bei tuo pačiu minkština ir glotnina odą.

-juodųjų pipirų ir bazilikų eterinis aliejus - ši detoksikuojanti kūno šveitimo procedūra užpildys Jūsų kūną energija. Šveitimo metu jausite kaip dingsta nuovargis ir kūnas pasiduoda eterinių aliejų glamonėms. Šį kūno šveitimą ypatingai rekomenduojame šaltomis ir žvarbiomis dienomis, taip pat tuomet, jei pajutote energijos stygių. Baziliko eterinis padeda pašalinti toksinus, mažinti prakaitavimą. Po šveitimo oda taps lyg aksominė, o Jūsų siela gaus užtarnautą poilsį.

-apelsinų ir kvapiųjų kanangų eteriniai aliejai - šis kūno šveitimas yra labai vertinga procedūra sausai, dehidratavusiai odai. Ypatingai rekomenduojama šį šveitimą atlikti prieš saulės vonias ir ruošiant odą ilgai lauktoms atostogoms. Kūno šveitimo metu pasitelkiami drėkinamųjų ir atkuriamųjų savybių turintys apelsinų ir kvapiųjų kanangų eteriniai aliejai, kurie tobulai atkurs odos drėgmės pusiausvyrą, pašalins negyvas ląsteles ir suteiks odai lengvo satino atspalvio.


* kaina galioja Klaipėdoje

TRUKMĖ

KAINA

30 €

30 min.

bottom of page