top of page

Drėgna veido oda - pagrindas kaip išlaikyti jaunystę

Jau gerokai įpusėjus vasarai dažnai pastebime, kad oda tampa šiek tiek sausesnė, o veidą papuošia smulkios raukšlelės. Kaip odoje išlaikyti drėgmę ir kokių būdų imtis siekiant sustabdyti pirmuosius senėjimo požymius, kalbamės su „Provanso kvapai“ įkūrėja Erika Daugėlaite.

Ką reiškia drėkinti odą?


Prižiūrint veido odą, drėkinti reiškia padidinti vandens kiekį giliuosiuose odos sluoksniuose, tada mes galime turėti švytinčią, glotnią ir skaisčią veido odą. Jeigu mes norime išvengti ankstyvo senėjimo, mažų ir siaurių raukšlelių veido srityje, ypatingai apie skruostus ir akių sritį, odą reikia drėkinti nuolatos.


Kokie yra pirmieji dehidratuotos odos požymiai?

Labai dažnai moterys painioja kada oda yra sausa ir kada dehidratuota. Sausa oda yra odos tipas, kuriai reikia pritaikyti tam tikras odos priežiūros priemones. Dehidratuotos odos pagrindiniai požymiai yra:

-         pleiskanojanti oda, ypatingai antakių srityje;

-         papilkėjusi ir praradusi skaistumą oda yra vienas pirmųjų dehidratacijos požymių;

-         jaučiamas odos tempimas.

Kokie yra galimi būdai odos drėgmei atkurti?

Jeigu jaučiame pagrindinius dehidratuotos odos požymius, drėgmės balansą galime atkurti gana greitai. Vienas greičiausių būdų yra padidintas vandens vartojimas. Vasarą mes tikrai prarandame daugiau skysčių, aktyviau leidžiame laisvalaikį ir daugiau judame. Tad mažas vandens buteliukas turėtų būti mūsų kasdieninis palydovas. Žinoma, aš taip pat visada rekomenduoju turėti šalia savęs veido drėkinimo priemonę vandens pagrindu. Šiuo atveju puikiausiai gali pagelbėti gėlių hidrolatai: rugiagėlių, melisų, levandų. Jais galite pasipurkšti ir atsigaivinti bet kuriuo paros metu, net esant ir su makiažu.

Jeigu norime greitai turėti gražią veido odą, kokių mažų paslapčių galite išduoti?

Jei jau taip atsitiko, kad artėjant šventei ar mums ypatingai dienai, pačios sau nepatinkame veidrodyje, rekomenduočiau apsilankyti SPA salone ir užsisakyti veido kaukę kolageno pagrindu arba namuose užsidėti drėkinamąją kaukę, kurioje gausu: alijošiaus sulčių, simondsijų, makadamijų augalinių aliejų ir saldžiųjų apelsinų, kalendrų, gauruotųjų mėtų eterinių aliejų. Veido oda po šių priemonių tikrai akivaizdžiai atrodys sveikesnė, skaistesnė ir putlesnė.

39 peržiūros

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page