top of page
Facial

Aliejinių kvepalų gamyba 

Tai malonus ritualas, kuris prasideda pasineriant į kvapų pasaulį bei baigiasi malonia gėlių vandens dulksna ant Jūsų veido. Vienos procedūros metu derinamos dvi terapijos, kurios padeda dar labiau atsipalaiduoti, t.y. aromaterapija bei masažas. 

Sem

Užburianti kelionė kvapų pasaulyje...

„Provanso kvapai“ SPA – vieta, kur sustoja laikas. Pravėrusius duris į kitokį, magišką kvapų pasaulį, pasitiks prabangi aplinka ir subtili aromatų dermė, o profesionalūs darbuotojai leis patirti nepamirštamas akimirkas.

Organinių aliejinių kvepalų gamybos pamoka SPA salone „Provanso kvapai“ džiugins kokybiškai praleistu laiku. Vieniems tai gali būti nauja pažintis su aromaterapija, kitus galima pelnytai vadinti kvepalų gurmanais. Tačiau svarbiausia, kad kiekvienas iš šio susitikimo išsineš ne tik pačių sukurtą individualų kvapą, bet ir geras emocijas.

Kuo įdomūs kvepalų kūrimo renginiai? 

Dažnas mūsų apie aromaterapiją žinome tik tiek, kad levanda – ramina, arbatmedis – dezinfekuoja, eukaliptas – tinkamas į pirtis ir naudojamas esant peršalus. Tačiau kaip galime jaustis panaudoję bosvelijų, vetiverijų, mirų, balzaminio degmedžio, sibirinio kėnio ar bruknuolių aliejų ir kaip teisingai juos naudoti, tikrai žino retas svečias.

Renginyje gaminami tikri aliejiniai, aromaterapiniai kvepalai, kokiais senovėje kvėpindavosi tik išrinktieji – karaliai ir turtingi žmonės, galintys sau leisti įpirkti tokius retus, taurius ir brangius aliejus. 

Leisdamiesi į kvapų pasaulį ir susipažindami su pačiais įmantriausiais kvapais, svečiai kuria savounikalius kvepalus. Į juos galima sudėti visas savo svajones, norus, mintis. Tikras, natūralus kvapas, sukurtas tik mums ir mūsų pačių rankomis, suteikia jėgos, ryžo, meilės ir laimės. Juk šie kvepalai pagaminti iš augalų sielų.

Renginio eiga: 

  • pažintis su kvepalų istorija;

  • kvepalų klasifikacija ir kvepalų natos; 

  • pasakojimas, kodėl aliejiniams kvepalams gaminti naudojami organiniai ir tikri kvapai;

  • pasakojimas, kaip kvapas veikia mūsų nuotaiką ir emociją;

  • pažintis su tikrais organiniais kvapais;

  • asmeninio aliejinio kvapo gamyba.

Dovanokite galimybę atrasti svaiginančius kvapus!

Dovanų kuponas kvepalų gamybos sesijai:

https://provansokvapai.dovanu-kuponai.lt/vouchers/spa?service_id=22&lang=lt

Trukmė: 90 min.

Kaina: 49eur. 

3E7A8055.jpg
bottom of page