top of page

8 veido procedūrų kursas

Norite turėti veido odą kaip Jeniffer Lopez?

 

Skaisti bei jaunatviška oda kiekvienos moters svajonė. 
Ar ji įgynedinama? Tikrai taip!!! Drėkinamųjų ir jauninačių procedūrų kursas, tai ko Jums reikia. 

 

2 x radio dažnio procedūra veidui (30 min.);
2 x beadatinė mezoterapija veidui bei paakiams (60 min.); 
4 x deguonies terapija veidui (45 min.).


Radio dažnio procedūra
Odos patempimo, stangrinimo, jauninimo ir raukšlių mažinimo procedūra. Atliekant radijo bangų procedūras mažinamas raukšlių gylis, didėja odos tankumas, elastingumas ir tonusas, formuojamas veido ovalas, pagerėja odos spalva, gaunamas odos patempimo – liftingo efektas. Taip pat šios procedūros tinka randų mažinimui. 

Mezoterapija
Mezoterapijos metu sukuriama elektroporacija, kuomet saugiai ir nepažeidžiant ląstelės membranos, įvedamos kosmetinių priemonių molekulės į ląsteles.  Kartu su ultragarso bangomis leidžia kosmetinėms priemonėms patekti į dar gilesnius odos sluoksnius. Procedūra skirta: odos stangrinimui bei regeneracijai, raukšlių mažinimui, odos elastingumo gerinimui, medžiagų apykaitos ir oksigenacijos gerinimui. 

Deguonies terapija
Deguonis yra gyvybingai svarbi odos grožiui. Su amžiumi oda vis mažiau geba įsisavinti deguonį iš kraujo, ko pasekoje matomas odos nuovargis, prarandamas odos stangrumas, formuojasi mimikos raukšlės, mažėja kolageno sintezė, atsiranda gilesnės raukšlės.
Procedūros metu į veido odą įvedamas 98% išgrynintas deguonis (ypatingai didelio tankio, be dulkių, be bakterijų). Aukšto slėgio deguonies pagalba, kartu įvedama hialiurono rūgštis arba kiti veidą jauninantys ir drėkinantys aktyvūs ingredientai.
 

8 procedūrų kaina kaina 306 eur su 40% nuolaida

(kaina be nuolaidos 510 eur)

1.png
2.png
bottom of page