Deep_exfoliating_and_cleansing_facial_ed

VAKUUMINĖ PROCEDŪRA

Trukmė 45 min - 35 Eur. Su nuolaida 21 eur. 

Moderniu dermomasažiniu vakuumu atliekamas liekninamoji procedūra  - tai modernus prietaisas vakuuminei kūno procedūrai atlikti.  Ši procedūra efektyviai koreguoja randus bei jungiamąjį audinį. Tyrimai parodė, kad efektyviausias būdas geriems rezultatams pasiekti yra odos ir gilesniųjų audinių esančių po ja aktyvavimas, pakeliant ir performuojant. Vakuuminė procedūra apjungia mechaninį vakuumą, kuris pirmiausia pritraukia ir pakelia odą, o po to  voluojant pertransformuoja ją.

Tokio veikimo principo dermomasažinis vakuumas veikia odą ir poodinį riebalų sluoksnį. Šis metodas gali būti klasifikuojamas kaip jungiamojo audinio masažas. Vakuuminis masažas taip pat dažnai yra vadinamas lipomasažu. Atliekamų procedūrų rezultatas yra celiulito mažėjimas, nes skaidomos riebalinės ląstelės, ir pastebimai mažėja kūno apimtys. Randai ir strijos tampa mažiau matomos.Taip pat mikrocirkuliacijos skatinimas mažina audinių patinimus ir pabrinkimus. Procedūros metu visas kūnas, išskyrus krūtis, masažuojamas specialiu antgaliu - vakuumo taure, kurioje yra įrengti 4 - 6 judantys rutuliukai, sujungti į siurbimo vamzdį. Paprastai masažas atliekamas aplink šlaunis, sėdmenų ir pilvo srityse. Procedūra yra visiškai neinvazinė ir saugi, palaiko natūralius organizmo procesus. Be to, ši procedūra skatina endorfinų - "laimės hormonų" gamybą, kurie padeda ne tik atsipalaiduoti, bet ir pailsėti. Masažas atliekamas naudojant specialius Florame liekninamuosius aliejus, tad gaunama dviguba nauda organizmui, nes aliejai giliai įsiskverbia į kūną ir padeda skaidyti riebalines sankaupas ir stiprinti kapiliarus bei ląstelių membraną. 

Ši procedūra yra pripažinta geriausia neinvazine procedūra celiulitui mažinti.

Rekomenduojamas kursas kūnui – 1-2 procedūros per savaitę, viso 6-10 kartų, palaikomųjų nėra, palaikomosios 1 procedūra per mėnesį. 

Užsisakius 10 procedūrų kursą taikoma 40 % nuolaida - 210 Eur. 

INDIKACIJOS

- Celiulito mažinimas

- Odos stangrinimas

- Kūno kontūrų formavimas

- Kraujotakos stimuliavimas

- Limfos tekėjimo gerinimas

- Strijų ir randų mažinimas

- Edemų mažinimas

- Pasiruošimas lipokavitacijai

- Prieš odos senėjimą

- Kūno puoselėjimo procedūros

KONTRAINDIKACIJOS

Dermomasažinio vakuumo procedūros visiškai nerekomenduojamos šiais atvejais:

- Odos ligos ir pažeidimai

- Esant polinkiui į kraujosrūvas, kraujo nekrešumas

- Silpni, pažeisti kapiliarai

- Širdies nepakankamumas

- Karščiavimas, organizmo nusilpimas

- Hipertenzija (aukštas kraujospūdis)

- Nėštumas

- Vėžiniai susirgimai