Mergvakariai - gimtadieniai

Provanso-kvapai-spa-paslaugos-ir-masazai-mergvakariai-ir-gimtadieniai

Prasmingai ir įdomiai švęsti gimtadienius ir mergaičių pasisedėjimus yra be galo smagu ir linksma. Merginos visada turi neišsenkamų temų pokalbiui apie grožį, kasdienybės praskaidrinimą, santykius, kaip atrasti laimę ir pabudinti moteriškumą. Provanso kvapų sienos yra daug ko girdėjusios ir vėl pasiruošusios klausyti. Na o jei dar prie svaiginančių burbuliukų pridedame magiškų aliejų - gaunasi fantastiškas, atsimintinas ir nepakartojamas laikas. Rezervuojame laikus šventėms Vilniuje ir Klaipėdoje.

Rezervuokite laiką įspūdingai ir atsimintinai šventei:  info@provansokvapai.lt, +37065231979

Provanso-kvapai-spa-paslaugos-ir-masazai-mergvakariai-ir-gimtadieniai-1
Provanso-kvapai-spa-paslaugos-ir-masazai-mergvakariai-ir-gitmadieniai-2

Vakarėlių kainos

Provanso kvapai gali Jums pasiūlyti seminarą - meilė sau, aliejai afrodiziakai, įvadas į organinę aromaterapiją. Kartu su seminaru rekomenduojame užsisakyti ir aliejų gamybą kūnui arba kvepalų aliejinių gamybą. Susipažinus su aromaterapija ir išbandžius kvapus  galite susikurti ir pasidaryti sau asmeninį kvapą. Buteliuko kaina 15 eur asmeniui. Nuspręskite ką seminaro metu norite gamintis: aliejus kūnui, aliejus veidui arba aliejinius kvepalus

Seminaro trukmė: 90min
Kaina: 189eur.

Galite užsisakyti tik vietą. Paprastai merginos renkasi tada vietą Provanso kvapai Town hall - Didžioji g. 33. Kaina 1 val - 120 eur, 2- a valanda 65 eur. Į kainą įeina relaksacinis kamabrys, sauna (iki 4 asmenų), sukūrinė vonia (iki 3 asmenų).

Kaina:
1val - 120 eur,
2-valanda 65 eur.

Dažnai merginos užsisako ir pocedūras. Tai gali būti ir mini procedūros iki 20 min ir prabangūs SPA Ritualai iki 1 val ar 1 val 30 min. Mes visada deriname biudžetą ir kainas ir pateikiame geriausią ir optimaliausią pasiūlymą

Galite atsinešti savo gėrimus bei užkandžius. Šampanines taures, lėkštes užkandžiams Provanso kvapai Jums su džiaugsmu parūpins.

Esame atviri  įvariems variantams. 

Rašykite pasiūlymus, pageidavimus, klausimus. Būtinai atsakysime: info@provansokvapai.lt, +37065231979