top of page

Renginiai - gimtadieniai

Provanso-kvapai-spa-paslaugos-ir-masazai-mergvakariai-ir-gimtadieniai

Vertę kuriantys renginiai. Vedini kvapų pasaulio takais kompanija gali pažinti savo darbuotojus, išryškinti jų stipriąsias puses ir turėti platesnį suvokimą apie įmonės veidą. Leidžiantis į kvapų pasaulį ir pažindindamiesi su pačiais įmantriausiais kvapais renginio metu kuriame savo, tikrus kvepalus. Į juos sudedame savo svajones, norus, mintis. Mes kuriame tikrus kvepalus, kurie pagaminti iš augalų sielų, suteikia mums pasitikėjimo siekti savo svajonių ir drąsiai eiti link savo užsibrėžtų tikslų Rezervuojame laikus šventėms Vilniuje ir Klaipėdoje.

Rezervuokite laiką įspūdingai ir atsimintinai šventei:  info@provansokvapai.lt, +37065231979

web-8857.jpg
web-5629.jpg

Renginių kainos

Įmonės kvapo kūrimas

Kokių naujų vėjų lnkėtumėte savo kompanijai? Kaip per kvapus sužinoti kolegų požiūrį į įmonės veiklą ir kokie jų tarpusavio santykiai siekiant didesnės naudos įmonei. Apibūdinant kompanijos veiklos sritis ir klausimų pagalba analizuojama kompanjijos energija, veržlumas, bendras emocinis stabilumas. Pagal kolegų apibūdinimą, kuriamas bendras kompanijos  kvapas, kurio sudėtyje yra kvapai simbolizuojantys ir suteikiantys: drąsą, pasitikėjimą, veržlumą, sėkmę ir gerovę. Kiekvienas renginys kitoniškas, kvapų dermė nenuspėjama, kuriama su entuziazmu ir dideliu įsitraukimu į procesą. Sukurtas įmonės kvapas (atspindintis ir reprezentuojantis kompanijos veidą)gali būti puiki verslo dovana klientams. 

Seminaro trukmė:
120 min
Kaina: nuo 300 eur
Kalėdinis Kelno kvapas

 

Kalėdos asocijuojasi su apelsinais, cinamonais, bergamotėmis, gvazdikėliais. Kokia Kelno kvapo istorija ir kodėl Kelno vanduo (nepelnytai nuvertintu ir vadinamu odekolonu) kvepia citrusinių vaisių natomis. Įdomus ir nuotaikingas renginys kuriant purškiamą kalėdinį kvapą, kuriame vyrauja vaisinės saldžios, citrusinės natos. Kelno kvapas suteikia energijos, pasitikėjimo, laimės ir juoko. Šventiniu kvapu be abejonės praskaidrinsite nuotaiką šaltą tamsią žiemą, prisiliesite prie kvepalų istorijos ir sužinosite kokiais kvepalis kvėpindavosi senovėje tik išrinktieji karaliai ir turtingi žmonės, galintys sau leisti įpirkti tokius retus, taurius ir brangius aliejus.

Seminaro trukmė:
90 min 
Kaina: nuo - 189 eur,

 
Išvažiuojamieji renginiai

Galime atvykti į bet kurią vietą Lietuvoje, tad jei turite savo renginį ar šventę už miesto, sodyboje, restorane, viešbutyje ar namuose - skambinkite, rašykite ir pasistengsime, kad Jūsų šventė būtų išskirtinė, įspūdinga ir nepamirštama..
Atsiliepimas: Kvepalai kaip muzika – su viršutinėmis, vidurinėmis ir apatinėmis natomis. Provanso kvapų SPA šeimininkės Erikos padedami, iš kvapiųjų natų kūrėme savo muzikinius kūrinius ir, supylę į kvepalų buteliukus, parsinešėme namo, kad vėl galėtume jais mėgautis. Buvo nepaprastai smagu, įdomu ir naudinga sužinoti, kaip gaminami kvepalai ir kaip kvepia ingredientai, kokiomis proporcijomis sukuriama kvapų harmonija. Labai ačiū už tokį užburiantį vakarą! Būtinai sugrįšime! (Auksė D.)


info@provansokvapai.lt, +37065231979

Kaina: nuo - 250 eur,
 
bottom of page