3E7A8339.jpg

MERGVAKARIAI - VAKARĖLIAI

Prasmingai ir įdomiai švęsti gimtadienius ir mergaičių pasisedėjimus yra be galo smagu ir linksma. Merginos visada turi neišsenkamų temų pokalbiui apie grožį, kasdienybės praskaidrinimą, santykius, kaip atrasti laimę ir pabudinti moteriškumą. Provanso kvapų sienos yra daug ko girdėjusios ir vėl pasiruošusios klausyti. Na o jei dar prie svaiginančių burbuliukų pridedame magiškų aliejų - gaunasi fantastiškas, atsimintinas ir nepakartojamas laikas. Rezervuojame laikus šventėms Vilniuje ir Klaipėdoje.

Rezervuokite laiką įspūdingai ir atsimintinai šventei:  info@provansokvapai.lt, +37065231979

Vakarėlių kainos

Galimi keli pasirinkimai.

  • Provanso kvapai gali Jums pasiūlyti seminarą - meilė sau, aliejai afrodiziakai, įvadas į organinę aromaterapiją. Seminaro trukmė 90 min, kaina 100 eur. Kartu su seminaru rekomenduojame užsisakyti ir aliejų gamybą kūnui arba kvepalų aliejinių gamybą. Susipažinus su aromaterapija ir išbandžius kvapus  galite susikurti ir pasidaryti sau asmeninį kvapą. Buteliuko kaina 12 eur asmeniui. Nuspręskite ką seminaro metu norite gamintis: aliejus kūnui, aliejus veidui arba aliejinius kvepalus :) 

  • Galite užsisakyti tik vietą. Paprastai merginos renkasi tada vietą Provanso kvapai Town hall - Didžioji g. 33. Kaina 1 val - 100 eur, 2- a valanda 50 eur. Į kainą įeina relaksacinis kamabrys, sauna (iki 4 asmenų), sukūrinė vonia (iki 3 asmenų).

  • Dažnai merginos užsisako ir pocedūras. Tai gali būti ir mini procedūros iki 20 min ir prabangūs SPA Ritualai iki 1 val ar 1 val 30 min. Mes visada deriname biudžetą ir kainas ir pateikiame geriausią ir optimaliausią pasiūlymą :) 

Galite atsinešti savo gėrimus bei užkandžius. Šampanines taures, lėkštes užkandžiams Provanso kvapai Jums su džiaugsmu parūpins.

Esame atviri  įvariems variantams. 

Rašykite pasiūlymus, pageidavimus, klausimus. Būtinai atsakysime: info@provansokvapai.lt, +37065231979

SPECIALŪS MERGVAKARIO PASIŪLYMAI SPA SALONE "PROVANSO KVAPAI TOWN HALL"


Vestuvės - vienas svarbiausių žingsnių moters gyvenime. Mergvakaris - tai šventė, kuomet būsima jaunoji gauna prasmingus ir reikšmingus pamokymus apie moteriškas paslaptis, kaip ilgai išlikti kerinčiai, patraukliai ir būti laimingai šeimoje. Tai puikia dovana ne tik jaunajai, tačiau ir smagi pramoga svečiams. Kol jaunoji lepinsis masažais,
įstabaus grožio salėje, svečiai galės ne tik pasimėgauti gėrimais, tačiau ir išgirsti paskaitą apie makiažą arba kvapus.
PASTABA - procedūrų kaina 1 žmogui
*bet kuris pasiūlymas gali būti pritaikytas pagal Jūsų individualius poreikius.
**užsisakius bet kurį mergvakario paketą, taikoma 25% nupolaida bet kuriai pasirinktai SPA procedūrai.


Putojantis vakarėlis
1 val. / € 50
Ypač efektyviai skaistinanti, šviesinanti ir drėkinanti odą procedūra padės pasiekti greitą ir pastebimą rezultatą.
Veido procedūra (30 min.) - Burbulinė vonia su taure šampano (30 min.)


Ir jie gražiai ir laimingai gyveno
1 val. 30 min. / € 60
Jūsų laukia SPA procedūra, kurios metu pasimėgaujama veido ir pėdų atpalaidavimu. Po procedūros juntama vidinė harmonija, džiaugiamasi ne tik maloniai atsipalaidavusi. Sūkurinė vonia (30 min.) - Pėdų procedūra (30 min.) - Veido procedūra (30 min.)


Mergaitiški Provanso kvapai
1 val. 30 min. / € 100
Atiduokite jaunąją į mūsų profesionalias rankas, maloniai atpalaiduojančioms ir pasitikėjimą savimi grąžinančiomis grožio procedūroms! Garantuojame, kad pasitiksite ją laimingą, o įspūdžius galėsite aptarti Provanso kvapų relaksaciniame kambaryje su mini vaišėmis.
Drėkinamoji veido procedūra (60 min.) - Atpalaiduojamasis nugaros masažas su levandų aliejumi (30min.)
Sveikatingumo dovana: putojančio vyno butelis ir vaisių krepšys relaksaciniame kambaryje jaunajai ir jos vakaro palydai.

3E7A8339.jpg
3E7A8232.jpg