top of page

Slim&Firm
procedūrų kompleksas

 

1.png

Norite lengvai ir be vargo sulieknėti?

Jei nepatinkate sau veidrodyje ir norite grakščių veido formų, o gal planuojate vasaros atostogas prie jūros ir ketinate džiaugtis ne tik saule bet ir lieknu kūnu. Siūlome Jums išskirtinį liekninamųjų procedūrų kompleksą:

2 x Radio dažnio procedūros (30 min.)
2 x Vakuuminiai masažai (45 min.)
2 x Anticeliulitiniai masažai (30 min.) 

1 x Detoksikuojantis viso kūno įvyniojimas (60 min.)
 

 

Radio dažnio procedūra
Radijo bangų pagaminama šiluma skatina metabolinius procesus riebalinėse ląstelėse, gerinama kraujotaka ir limfotaka. Pakilusi temperatūra aktyvina riebalų skaidymą, o tai mažina kūno apimtis. Efektyviai mažina apatinę pilvo dalį po gimdymo, lieknina, mažina strijas ir randus. Procedūra maloni ir visiškai neskausminga. Daugeliu atvejų poveikis pastebimas jau po pirmosios procedūros, oda tampa stangresnė.

Vakuuminis masažas
Moderniu dermomasažiniu vakuumu atliekamas liekninamasis masažas. Masažas efektyviai koreguoja randus bei jungiamąjį audinį. Bene pagrindinė jo funkcija – suskaidyti tą poodinį riebalų sluoksnį, kuris yra apimtas celiulito. Pagerėjęs audinių aprūpinimas deguonimi bei svarbiomis medžiagomis suteiks odai gyvybingumo ir stangrumo.

Anticeliulitinis masažas
Šis masažas yra atliekamas su eteriniais aliejais, kurie padeda šalinti toksinus iš organizmo. Anticeliulitinis  masažas yra efektyvus kovoje su celiulitu, nes masažuojamos konkrečios celiulito pažeistos kūno vietos. Po masažo teikiamos rekomendacijos 

Detoksikuojantis  įvyniojimas
Kūno įvyniojimo metu pagerinama kraujo mikrocirkuliacija ir odos atsinaujinimas, purvo dalelės išvalo, detoksikuoja odą ir pašalina visus nešvarumus, veikia celiulitą, lengvai nušveičia suragėjusias odos ląsteles.


Vietų kiekis ribotas.
Rezervuokite laikus: townhall@provansokvapai.lt, tel.: 867925055

7 procedūros, kurių vertė 350 eur.

Kaina 210 eur. su 40% nuolaida

 

bottom of page