SPA Etiquette

Apsilankymas pirmą kartą     

SPA PAGRINDAI

Apsilankymas pirmą kartą SPA salone gali būti labai idomi patirtis, taigi mes norime duoti Jums keletą pagrindinių patarimų, kad ši SPA patirtis būtų be streso, jokių rūpesčių, viskas tik Jūsų malonumui. Žinoma, kad kiekvienoje šalyje SPA taisyklės gali būti šiek tiek skirtingos viena nuo kitos. Pavyzdžiui, nuogumas yra labiau toleruojamas Europoje, negu Amerikoje. Žinoti apie kiekvienos šalies papročius yra gana sunku, bet jeigu Jūs įsiminsite mūsų pagrindinius patarimus, jie užtikrins, kad nepapultumėte į sunkią situaciją.

Pirma taisyklė - atsipalaidavimas. Yra labai daug žmonių, kurie ateina į SPA pirmą kartą. Jūs nesate vienintelis čia, be to, darbuotojai tikriausiai turės gerų idėjų, kaip elgtis su pirmą kartą lankančiaisiais. Taigi, nesivaržykite paklausti, jeigu turite kokių problemų ar abejonių apie SPA. Taip pat, labai gera mintis būtų informuoti, kad SPA Jūs lankutės pirmą kartą, tada darbuotojai galės skirti Jums papildomai laiko atsakyti į Jus dominančius klausimus ir galbūt netgi pasiūlyti turą po SPA.

SPA ETIKETAS

Visada verta žinoti etiketo pagrindus apie vietą, į kurią eisite. Mes sudarėme SPA etiketo pagrindus, kad apsilankę pas mus jaustumėtės lengvai. Jūs jausitės paprasčiau, jei žinosite bendrus dalykus, ką daryti lankantis SPA salone.

Išjunkite savo mobiliuosius telefonus.  Labi sunku atsipalaiduoti, kai turite atsakyti į skambučius, elektroninį paštą ar SMS žinutes.  Tai galioja ir darantis pedikiūrą. Jeigu nenorite, kad laikas prailgtų - pasiimkite knygą ar žurnalą.

Atvykite laiku. Tikslus atvykimo laikas priklauso nuo to, kokią procedūrą pasirinkote, kaip gerai apie ją žinote ir kokio poveikio tikitės iš procedūros. Visada geriau atvykti į SPA saloną 10 minučių ankščiau. Jūs neturėtumėte vėluoti į procedūrą - rekomenduojame atvykti bent keliomis minutėmis prieš. 

Paaiškinkite savo norus. Nesidrovėkite ir paaiškinkite registruodamiesi ko būtent norėtumėte procedūros metu. Pagrindiniai klausimai, kaip - terapeutas (vyras ar moteris), jeigu norite kažko kitaip - drąsiai sakykite. Masažo metu Jūs taip pat nesivaržykite klausti, pasakyti, kas yra ne taip - per stipriai, per silpnai, muzika per garsi, kambario temperatūra per vėsi ar per šilta ir  t.t. Jūs atėjote čia atsipalaiduoti ir turite jaustis patogiai. Tad netylėkite jei Jūs norite, kad SPA Ritualas ar masažas Jums būtų atliktas kitaip. 

Informuokite mus apie savo negalavimus: alergijas, jautrumą, aukštą kraujo spaudimą, diabetą, širdies veiklos sutrikimus ar kitus fizinius negalavimus) kai rezervuojate  procedūros laiką. 

Nuogumas. Masažas paprastai atliekamas nusirengus, pridengiant rankšluosčiu,  Visada yra galimybė pasilikti su savo apatinėmis kelnaitėmis (Jums visada bus pasiūlytos vienkartinės), tačiau tai gali varžyti terapeutui prieiti prie raumenų. Vis dėlto, masažo terapeutai gerbia savo klientus, taigi problemų dėl to neturėsite. 

Kiek palikti arbatpinigių? Tai priklauso nuo SPA salono ir šalies. Amerikoje yra tikimasi 15-20% nuo procedūros kainos, jeigu likote patenkintas. Jeigu esate šalyje, kurioje arbatpinigiai nėra įprastas dalykas, galite būti ramūs, kad terapeutas nesitikės papildomo užmokesčio.

KO NEDERĖTŲ DARYTI SPA SALONE

Yra keletas pagrindinių dalykų, kurių nereikėtų daryti lankantis bet kokios šalies  SPA salone.  Kai kuriose šalyse Jūs galite sulaukti gan švelnios SPA darbuotojų reakcijos, tačiau kitose - ganėtinai šiurkščios. Tačiau nedarydami dalykų, kuriuos išvardinsime, viskas bus kur kas paprasčiau.

Pamirškite kasdienines problemas.  Nešvaistykite savo laiko SPA kalbėdami apie jas. Nesvarbu, kokios tos problemos yra - palikite jas ateidami, už SPA durų ir leiskite sau pasimėgauti procedūros teikiamais malonumais.

Neateikite procedūrai suprakaitavę. Nusiprauskite duše, nes taip bus maloniau ne  tik Jums patiems, bet ir terapeutui.

Nekalbėkite garsiai. Nesvarbu kurioje SPA patalpoje būtumėte, nekalbėkite garsiai ir nesinaudokite mobiliuoju telefonu, nes tai trukdo kitiems ir Jums patiems atsipalaiduoti.

Nesitikėkite iš procedūros stebuklų. Vieno masažo SPA salone nepakaks, kad išnyktų visi Jūsų negalavimai ir raumenų įtampą. Norėdami pajausti pagerėjimą, turėsite apsilankyti  keletą kartų.

Nesielkite su SPA darbuotojais nepagarbiai. Nevaidinkite karaliaus ar karalienės jokiame SPA salone, nes tai nepadarys Jūsų gyvenimo gražesnio. 

Neateikite į SPA sočiai papietavę ir išgėrę alkoholio. Jausitės nepatogiai ir apsunkę. Po procedūros rekomenduojama išgerti daug gryno vandens ir  neskubėti sočiai pavalgyti. 

Удивите знакомых,
Получить подарочный ваучер

Сезонные скидки:

Mėnesio SPA paslaugų abonementas 4 apsilankymai - 1 val tik 32, 25 eur. "Stangrus kūnas" - lieknėjimo procedūra, 70 min/ kaina 39 eur. Karalienė Margo: prabangi veido procedūra su deimantais, perlais 90 min - 66 eur su 40% nuolaida.
Узнайте больше о предложении >>