Ypatingos aromaterapinės masažinės procedūros

Trukmė 60 min / Kaina  € 59

Trukmė 1 val 30 min /  Kaina   € 79

Santi viso kūno masažinė procedūra

Šios masažo procedūros metu naudojamas aromaterapinis bazilikų, vetyverių ir pačiulių mišinys.  Bazilikų eterinis aliejus Graikijoje vadintas „Augalų Karaliumi“, nes šiuo aliejumi buvo tepami karaliai. Jis kelia nuotaiką, šalina nuovargį, nerimą, depresines nuotaikas. Vetyverių ir pačiulių eteriniai aliejai yra įžeminantys, balansuojantys.

 Provanso ramybė masažinė procedūra

Siekiant susigrąžinti vidinę ir išorinę ramybę į pagalbą atkeliauja kvapiųjų kanangų, juodųjų pipirų, imbierų ir santalmedžių eteriniai aliejai. Organinis kvapiųjų kanangų eterinis aliejus padeda atsikratyti nerimo, baimių ir streso. O juodųjų pipirų ir imbierų eterinių aliejų sinergija pakylės Jūsų kūną, sustiprins pasitikėjimą savimi ir maloniai sušildys Jūsų vidų. Santalmedžių eterinis aliejus suteiks Jums dvasinę ramybę ir apgaubs šiltu kerinčiu aromatu.

Provanso saulėlydis viso kūno masažinė procedūra

Artėjant pavakarei puikiai tinkantis eterinių aliejų mišinys Jūsų odai ir mintims: levandų, citrinžolių ir gvazdikėlių.

Levandos panardins Jus į miego būseną, citrinžolė ir gvazdikėlis padės atsipalaiduoti po mažų ir didelių dienos darbų. 

Atpalaiduojanti masažinė procedūra

Kartais nutinka, kad pasaulio triukšmas, tempas ir nepastovumas mus išvargina, atima gyvenimo skonį ir energiją. Pagalbos ieškome kiekvienas savaip. Siūlome Jums pasikliauti daug šimtmečių naudojamu eterinių aliejų mišiniu: levandų, rutulinių eukaliptų, smitų eukaliptų, čiobrelių, pušų spyglių, vaistinių ramunėlių, pipirmėčių. 

Liekninamoji masažinė procedūra                              

Liekninamoji procedūra tai pagalbinė ir prevencinė atstatomoji kūno priemonė. Šios procedūros metu naudojami kiparisų, kadagių, pelargonijų et.aliejai. 

Nustebink artimą
Įsigyk dovanų kuponą

Mėnesio akcija

Karalienė Margo: prabangi veido procedūra su deimantais, perlais ir rožinio kvarco akmenų veido masažu 90 min - 66 eur su 40% nuolaida. Rudens pasiūlymas: Vyno SPA Ritualas - 79 eur. Poros masažas + pusryčiai Astorija braserie tik už 99 eur.
Skaityti plačiau apie pasiūlymą >>