Ypatingosios aromaterapinės masažo procedūros Klaipėda

Trukmė 60 min / Kaina  47

Trukmė 1 val 30 min / Kaina  61

Santi viso kūno masažo procedūra

Šios masažo procedūros metu naudojamas aromaterapinis bazilikų, vetyverių ir pačiulių mišinys.  Bazilikų eterinis aliejus Graikijoje vadintas „Augalų Karaliumi“, nes šiuo aliejumi buvo tepami karaliai. Jis kelia nuotaiką, praskaidrina sąmonę. Vetyverių ir pačiulių eteriniai aliejai yra įžeminantys, balansuojantys.

Provanso ramybė viso kūno masažo procedūra

Siekiant susigrąžinti vidinę ir išorinę ramybę į pagalba atkeliauja kvapiųjų kanangų, juodųjų pipirų, imbierų ir santalmedžių eteriniai aliejai. Organinis kvapiųjų kanangų eterinis aliejus padeda atsikratyti nerimo, baimių ir streso. O juodųjų pipirų ir imbierų eterinių aliejų sinergija pakylės Jūsų kūną, sustiprins pasitikėjimą savimi ir maloniai sušildys Jūsų vidų. Santalmedžių eterinis aliejus suteiks Jums dvasinę ramybę ir apgaubs šiltu kerinčiu aromatu.

Provanso saulėlydis viso kūno masažo procedūra

Artėjant pavakarei puikiai tinkantis eterinių aliejų mišinys Jūsų odai ir mintims: levandų, citrinžolių ir gvazdikėlių.

Levandos panardins Jus į miego būseną, citrinžolė atpalaiduos raumenis, o gvazdikėlis  padės atsipalaiduoti po mažų ir didelių dienos darbų. 

Raumenų ir sąnarių skausmą mažinanti viso kūno masažo procedūra

Pagalbinė ir prevencinė atstatomoji kūno priemonė.  Procedūra skirta darbingumui didinti, nuovargio mažinimui. Masažo procedūros metu naudojami kadagių, rozmarinų, pušų spyglių, čiobrelių, kvapiųjų kanangų, italinio šlamučio, pipirmėčių eteriniai aliejai. 

Imunitetą stiprinanti viso kūno masažo procedūra

Kartais nutinka, kad pasaulio triukšmas, tempas ir nepastovumas mus išvargina, atima gyvenimo skonį ir energiją. Pagalbos ieškome kiekvienas savaip. Siūlome Jums pasikliauti daug šimtmečių naudojamu eterinių aliejų mišiniu: levandų, rutulinių eukaliptų, smitų eukaliptų, čiobrelių, pušų spyglių, vaistinių ramunėlių, pipirmėčių. 

Sportinė liekninamoji masažo procedūra                             

Sportinė masažo procedūra, tai pagalbinė ir prevencinė atstatomoji kūno priemonė, skirta darbingumui didinti. Po masažo žmogus jaučiasi kaip po lengvos treniruotės, pailsėjęs. Ypač aktualu žmonėms, dirbantiems sėdimą ar mažai fiziškai aktyvų darbą. Masažo metu naudojami kiparisų, kadagių, pelargonijų et.aliejai. Tai vienas veiksmingiausių aliejų mišinių kai iš organizmo norime pašalinti nuodingąsias atliekas

Nustebink artimą
Įsigyk dovanų kuponą

Mėnesio akcija

Serumas + rožių vanduo tik 32 eur, Aukso SPA Ritualas 100 min/ 89 eur, SPA Ritualas Lavos kaitra 75 min/ 59 eur, SPA Ritualas Švytėk kaip Žvaigždė 90 min / 85 eur, SPA Ritualas Speigo bliuzas 90 min/69 eur
Skaityti plačiau apie pasiūlymą >>